Безкоштовна доставка при оплаті Tpay!
Платна доставка по Україні:
Платна доставка з Європи:
| Вага з упаковкою | 1,24 кг |
| Виробник | Grohe |
| Деталі кольору | Глянцевий |
| Довжина | 25 см |
| З кріпленням | Ні |
| Розміри з упаковкою | 30 x 9 x 31 см |
| Серія | Vitalio Start Shower System |
| Тип | Верхній душ |
| Форма | Круг |
| Ширина | 25 см |
| Колір | Хром |