Безкоштовна доставка при оплаті Tpay!
Платна доставка по Україні:
Платна доставка з Європи:
| Вага з упаковкою | 3,50 кг |
| Виробник | Grohe |
| Деталі кольору | Глянцевий |
| Довжина | 31 см |
| З кріпленням | Так |
| Розміри з упаковкою | 34 x 19 x 43 см |
| Серія | Rainshower |
| Тип | Верхній душ |
| Форма | Круг |
| Ширина | 31 см |
| Колір | Хром |