Безкоштовна доставка при оплаті Tpay!
Платна доставка по Україні:
Платна доставка з Європи:
| Вага з упаковкою | 4,44 кг |
| Виробник | Grohe |
| Деталі кольору | Глянцевий |
| Довжина | 25.4 см |
| З кріпленням | Так |
| Розміри з упаковкою | 37 x 9 x 39 см |
| Серія | Rainshower |
| Тип | Верхній душ |
| Форма | Квадрат |
| Ширина | 25.4 см |
| Колір | Хром |