Безкоштовна доставка при оплаті Tpay!
Платна доставка по Україні:
Платна доставка з Європи:
| Вага з упаковкою | 0,65 кг |
| Виробник | Grohe |
| Деталі кольору | Глянцевий |
| Довжина | 14.7 см |
| З кріпленням | Ні |
| Розміри з упаковкою | 9 x 8 x 21 см |
| Серія | Relexa |
| Тип | Верхній душ |
| Форма | Інше |
| Ширина | 9.5 см |
| Колір | Хром |